Home
Info
Veilingen
Zondag 26 mei
Voorgaande Veiling
Winkelverkoop
Meubels
Religiosa
Schilderijen
Varia
Contact
Prachtige 19de eeuwse Engelse "acht bellen klok"
VERKOCHT
Aanvraag voor meer informatie
Prachtige 19de eeuwse "acht bellen klok" ( bracketklok ), hoogte 69cm.
VERKOCHT
×
Aanvraag voor meer informatie
Receive newsletter Veilingzaal Het Pand
‹
›