Home
Info
Veilingen
Zondag 26 mei
Voorgaande Veiling
Winkelverkoop
Meubels
Religiosa
Schilderijen
Varia
Contact
GROTE engel Michaël in terra cotta, polychroom
VERKOCHT
Aanvraag voor meer informatie
Prachtige grote engel Michaël in terra cotta.
Totale hoogte 105cm.
VERKOCHT
×
Aanvraag voor meer informatie
Receive newsletter Veilingzaal Het Pand
‹
›