Prachtige neogotische bronzen/vergulde Mariakapel. Kapel : 19,5cmx19,5cm - totale hoogte 72cm. Hoogte Mariabeeldje inclusief sokkeltje 25cm. TOPKWALITEIT NEOGOTIEK.