Home
Info
Veilingen
Zondag 26 mei
Voorgaande Veiling
Winkelverkoop
Meubels
Religiosa
Schilderijen
Varia
Contact
Prachtig Torhouts vuurkorfje, polychroom, met reliëfapplicatie
Lotnummer:
53
Richtprijs min:
800
€
Richtprijs max:
1200
€
Aanvraag voor meer informatie
Prachtig Torhouts vuurkorfje, polychroom met reliëfapplicatie.
Hoogte 30cm.
×
Aanvraag voor meer informatie
Receive newsletter Veilingzaal Het Pand
‹
›